KONST / Litografier / Litografi 7451406
nr 745 1406
Litografi
signerad, HC-upplaga, Strandvägen, motivets mått: 28x40
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:34:59
100 kr
150 kr